Technika decoupage - www.welcometocreativity.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Technika decoupage

Návody na výrobu

Čo budete potrebovať na techniku decoupage?

Budete potrebovať akékoľvek ryžové papiere alebo servítky, ktoré sa vám páčia. V našej ponuke nájdete zaujímavé motívy.  Odporúčame, aby ste vždy mali obrúskov niekoľko, pretože na dekoráciu vám zvyčajne jeden nestačí.

Lepidlo na obrúsky s lakom

Na lepenie servítok je potrebné zakúpiť špeciálne lepidlá pre servítkovú techniku. Lepidlo sa na zvolenú plochu nanáša štetcom alebo žehličkou . Je dôležité zvoliť správny typ lepidla, pretože na každý materiál je určené iné lepidlo na obrúsky. Dbajte na pokyny uvedené od výrobcu.Krakelovací lakTento lak dáva predmetom starobylý až antický vzhľad (vytvoria sa prasklinky). Všetko záleží na množstve laku, ktorý nanesiete na predmet. Lak sa nanáša medzi dve vrstvy akrylové farby (každá je iná). Spodná farba potom prasklinami presvitá.Akrylové farby 50 ml

Kvalitné akrylové farby sú vodou riediteľné s matným a lesklým vzhľadom. Vďaka mimoriadnej krycie schopnosti, brilantnosti farieb a priľnavosti na rôznorodé povrchy sú farby vhodné nielen pre umelcov, ale aj pre príležitostné tvorenie, hobby maliarov a modelárov. Možno ich využiť na dekoráciu a maľovanie na papier, kartón, maliarske plátno, drevo, kov, sklo, plast (nie PVC), keramiku, kameň, polystyrén a voľne schnúce modelovacie hmoty. Obzvlášť sú vhodné na dekoračné servítkovej technike - decoupage.


Nožnice

Potrebujete ich na vystrihovanie motívov z obrúskov.


Štetce

Štetce používame na akrylové farby, na nanášanie lepidla, krakelování a záverečného prelakovania.

Predmety na dekoráciu
Akýkoľvek predmet na dekoráciu, ktorý chcete zmeniť. Na výber z materiálu: drevo, polystyrén, kov, plast, sklo a tak isto je možné dekorovať aj sviečky i textil.


Tavná pištoľ

Tavnú pištoľ využijete pre aranžovaciu práce pri lepení prízdob (napr. Mušličky, povrázky, kamienky, sušené kvety a plody, reliéfy zo sadry, rafia, sisal, a pod.)

Váš najlepší obchod!
www.welcometocreativity.sk

 
 
Counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky